2177

Šumavská stodola pro focení

Že stařičká stodola peníze z majitelů jen vysává? Kdepak! Její krásná zákoutí učarovala reklamnímu fotografovi, který snad nemohl najít lepší místo pro svou práci.

Marek sice bydlí ve velkém městě, každou volnou chvíli ale tráví na své milované chalupě na Šumavě. Rád chodí na dlouhé procházky po okolí a malým kompaktem zachycuje krásy tamější přírody. Když však počasí zrovna nepřeje, zavře se do 300 let staré stodoly, která k chalupě patří. Její zákoutí nabízejí úžasnou hru se světlem a skvělý prostor pro focení různých objektů a zátiší.

Právě ve stodole se Markovi povedlo vyfotit ty nejhezčí kousky. Rozhodl se proto, že její kouzlo odhalí i dalším fotografům, a prostory jim bude sdílet.

Nabídka na stránkách Sdílejprostor zaujala Kamila, který se živí jako reklamní fotograf na volné noze. Nedávno dostal zakázku od truhlářského studia a potřebuje pro něj zhotovit fotografie pro nové webové stránky. Protože se studio zabývá restaurováním starého nábytku, prostory stodoly se Kamilovi zdály jako perfektní místo, kde by takovou zakázku mohl nafotit.

Neváhal proto Marka kontaktovat a oba si moc příjemně popovídali nad šálkem čaje. Kamila zaujali i strašidelní netopýři, kteří ve stodole žijí. Určitě ji využije i v budoucnu – takový fotografický ateliér hned tak někdo k dispozici nemá.

Stará stavení mají své kouzlo. Které učaruje vám? Podívejte se na další nabídky.